Юношите на Левски-Раковски се наложиха над ЦСКА-София

Юношите младша възраст на ЦСКА-София допуснаха минимално поражение от Левски-Раковски с 0:1. Двубоят от XXVI кръг на Елитната група до 17 години се игра на втори терен на комплекс "Царско село".

Възпитаниците на Антон Димитров търсеха гола, но до попадения през първите 45 минути така и не се стигна. Минута след старта на второто полувреме Левски поведе в резултата. ЦСКА-София продължи да атакува и спечели дузпа в 60-тата минута. Тя бе отсъдена за нарушение срещу Радослав Илиев. Вратарят на гостите обаче спаси изстрела на Борислав Будинов.

ЦСКА-София - Левски-Раковски 0:1