Гаджев приключи сезона с гол, но отборът му изпадна (видео)

Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев отбеляза първия си гол в английската Лига 1 в последния кръг, при загубата на неговия Ковънтри от Скънторп с 1:3 като гост. Българският халф откри резултата в 36-ата минута, но тимът му допусна обрат и приключи сезона на предпоследното 23-о място. "небесносините" изпаднаха още преди няколко седмици, а дотогава гаджев почти не получаваше шансове за изява от мениджъра Марк Робинс.

Освен Ковънтри, в четвъртото ниво на английския футбол изпаднаха Порт Вейл, Суиндън и Честърфийлд. Промоция за Чемпиъншип вече си осигуриха Шефилд Юнайтед и Болтън.

Гаджев със сигурност ще бъде освободен от Ковънтри, след като не оправда надеждите, които се възлагаха на него преди началото на сезона. Той взе участие в едва 14 мача от кампанията.