Топлата прегръдка и думите между Рони и Дин (видео)

Рони О'Съливан поздрави Дин Дзюнхуей с топла прегръдка и ценен съвет след края на великолепния им четвъртфинален сблъсък от Световното първенство по снукър в "Крусибъл".

Ракетата бе елиминиран с 10:13, като малко преди това направи исторически и противоречив брейк от 146, който засега го изкачва на първо място в класацията на точковите серии в турнира и го доближава до допълнителния бонус от 10 хиляди паунда.

Рони прегърна Дин след края на двубоя и отдели почти една минута, за да му говори, макар да не пожела да разкрие пред медиите какви думи точно са обменили.

"Ще оставя Дин да ви каже какво съм му споделил, пожелавам му всичко най-хубаво", обясни Рони на пресконференцията след мача.

"Той просто ми каза, че съм много по-добър играч в сравнение с последните години и да продължавам в същия дух. Пожела ми успех и ми каза, че вярва, че мога да изпълня мечтите си в снукъра", разкри Дин пред медиите, като добави и че О'Съливан е неговият идол.

Ракетата също така обясни, че предпочита да загуби в страхотен мач като този с Дзюнхуей, отколкото да победи в грозен двубой.