Звезда мисли за финала, Партизан и Войводина решават всичко в реванша

Цървена звезда показа класа и разгроми Чукарички с 4:1 в първи полуфинал от турнира за Купата на Сърбия. Отборът на Миодраг Божович вкара всичките си попадения още до почивката, като на два пъти се разписа бившият футболист на Ювентус Ричмънд Боакие. Резултата в полза на "звездашите" откри Дамиен льо Талек, а един гол добави и Сърджан Плавшич. За домакините точен беше Саша Йованович в 40-ата минута.

В другия полуфинал Чукарички и Партизан направиха нулево равенство и всичко ще се реши в реванша. И двата тима действаха прекалено предпазливо, а "гробарите" останаха далеч от играта си в последните седмици, позволила им да настигнат Звезда в първенството.