Гранада затъва все по-дълбоко (видео)

Отборът на Гранада затъва все по-дълбоко в зоната на изпадащите от Примера дивисион, след като записа трета поредна загуба под ръководството на новия треньор Тони Адамс и общо четвърта за тима.

Този път с трите точки от "Лос Карменес" си тръгна тимът на Малага, който спечели с 2:0 гостуването от 34-ия кръг. Домакините удържаха 0:0 през първата част, но рухнаха след почивката. Малко след подновяването на играта Сандро Рамирес откри за гостите, а в добавеното време оформи своя дубъл.

Освен, че не може да постигне поне частичен успех, тимът на Гранада явно е забравил и да бележи, защото и в трите мача при Адамс няма вкаран гол, но за сметка на това е допуснал седем. Така Гранада заема предпоследното 19-о място с 20 точки, докато Малага има 39 и върви на 14-ата позиция.