Петричев: Поздравявам диктора за европейското мълчание при дузпата

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев поздрави диктора на стадион "Българска армия", който запази мълчание при съмнителната дузпа за "червените", с която поведоха срещу шампионите. Както е известно, преди няколко седмици, когато безпрецедентно дикторът съобщи, че и двата гола на Лудогорец в мача са били от засади. Този път ЦСКА-София поведе с гола от тази несъществуваща дузпа, а Марселиньо изравни за крайното 1:1.

"Кога сте ме чували да коментирам съдийството, че и сега да го направя? Няма да го направя. Така е видял съдията ситуациите в мача, така ги е свирил. Факт е, че първото полувреме на мен лично не ми хареса отборът как игра, обаче второто си показахме облика и се видя кой е по-добрият отбор. Защо трябва да коментирам изказванията на ЦСКА? Кой от всички директори на ЦСКА? А, Милко Георгиев... изобщо нямам намерение да коментирам тая персона. Единствено ще кажа, че поздравявам диктора за европейското мълчание по време на дузпата”, сподели Петричев след мача.

Шефът смята, че играчите на "орлите" имат проблем с мотивацията. "Аз съм ядосан от резултата. Аз лично много се надявах днес да победим, защото момчетата го заслужават, готвеха се усилено. Имах усещането преди мача, че ще си го спечелим днес, но за съжаление не се получи. Не се получава. За мен има и мотивационен проблем, защото тия момчета изкараха един много тежък сезон. Сезонът е в края, водим с 13 точки и сякаш в тия моменти е трудно да ги накараме да играят на 100%. Голяма част от тях мислят малко и за почивка, за да се готвят за следващите евротурнири. Но ние всеки ден им обясняваме, че Лудогорец още не е шампион и имаме още доста крачки да направим. Чистата математика показва, че ние трябва да играем още няколко тежки мачове с неудобни противници, какъвто например е Черно море. Сега не е моментът за отпускане, трябва много сериозно да работим по отношение на мотивацията. Когато ЦСКА-София ни поведе, изцяло поехме инициативата и видяхте един съвсем друг отбор на Лудогорец. Когато играят на 100%, няма кой да ги спре в България”, допълни Петричев.