Гаджев игра за Ковънтри след 70 дни

Българският халф на Ковънтри Владимир Гаджев се завърна на терена за своя тим след пауза от 70 дни. Той започна като титуляр в мача с Уолсол от 44-ия кръг на Първа лига и остана на терена 84 минути. Оборът му пък спечели с минималното 1:0.

Успехът на Ковънтри дойде с попадение на Джордж Томас в 39-ата минута на срещата. Гостите пък завършиха мача в намален състав, след като О'Конъл бе изгонен в 70-ата минута.

Това бе едва 13-ия мач на Гаджев от началото на кампанията. За последно той игра на 11 февруари срещу Олдъм при загубата с 2:3.

Отборът на Ковънтри пък вече изпадна и просто доиграва сезона. Този успех поне дава шанс да не завърши на последното място в крайното класиране на Първа лига.