Генчев: Имахме посредствени 65 минути

Играещият треньор на Етър Станислав Генчев бе доволен от победата с 2:1 над Ботев (Гълъбово) от 25-ия кръг на Втора лига. Той пропусна мача заради наказание, като не е доволен от отпускането на своите играчи, които пропуснаха доста положения.

"Първите 25 минути играхме, както подхожда на нашия отбор, но останалите 65 минути до края бяха посредствени за нас. Въпреки всичко имахме много положения и можехме тотално да разгромим гостите. Но се отпуснахме и накрая трябваше да треперим да не ни изравнят. Не виждам причина да загубим след 25-ата минута инициативата и да дадем на противника да разиграва и да се надява, че може да вземе нещо. Според мен не е липса на мотивация, защото два гола, две греди и още куп положения не са липса на мотивация. По-скоро липса на концентрация в положенията, които създавахме, а пропуските водят до изнервяне у играчите и това рефлектира върху играта. Ще взема необходимите мерки да не се допускат нервни изблици по терена.", коментира Генчев.