Хъл Сити мечтае за спасение след героична победа (видео)

Тимът на Хъл Сити се поздрави с много важна победа, увеличаваща шансовете на тима за оставане в английския футболен елит. "Тигрите" сразиха с 2:0 у дома Уотфорд, въпреки че при 0:0 останаха с човек по-малко на терена. В 25-ата минута директен червен картон получи Умар Ниасе за грубо нарушение в средата на терена.

В 62-ата минута Лазар Маркович даде аванс на Хъл в резултата с удар с глава след центриране отдясно, а в 71-ата Сам Клукас с изключителен далечен изстрел от въздуха направи резултата 2:0. Гостите не успяха да отговорят и записаха 15-а загуба за сезона в Премиър Лийг. "Стършелите" заемат 10-а позиция в класирането с 40 точки. Хъл пък е 17-и с 33 точки - 2 повече от 18-ия Суонзи.