Юношите на ЦСКА-София разбиха Вихрен

Юношите на ЦСКА-София, родени през 2000/2001 година, постигнаха убедителна победа с 4:0 при гостуването си на Вихрен (Сандански) в мач от XXVI кръг на зоналната група. Гостите от София откриха резултата през първото полувреме, след като Йоан Бауренски се разписа с глава.

През втората част възпитаниците на Сашо Борисов отбелязаха още три попадения чрез Радослав Илиев и появилите се в игра резерви Росен Петров и Асен Дончев. След успеха ЦСКА-София продължава да е едноличен лидер в зоналната група с 64 точки след 26 изиграни кръга. На второ място е Левски. Следващият мач на "червените" e на 27 април срещу Септември (София).

Вихрен - ЦСКА-София 0:4

Състав на ЦСКА-София: Борислав Начев, Йоан Станкев, Адриан Гиргинов, Николай Рагин, Емануил Личев, Йоан Бауренски, Джулио Чарлов, Жулиан Манолов, Борислав Будинов, Георги Георгиев, Радослав Илиев (Росен Петров, Асен Дончев, Христо Панчев, Любослав Златков, Томи Дамянов, Михаел Георгиев)

Старши треньор: Сашо Борисов