Беласица загуби в Етрополе

Отборът на Чавдар Етрополе постигна домакинска победа с 2:0 в мач от 26-ти кръг на първенството в Югозападната трета лига срещу тима на Беласица Петрич. Срещата се игра на новия стадион "Чавдар".

В 21-та минута се стигна до първото попадение на етрополската формация, което бе дело на Симеон Вешев. През второто полувреме домакините продължиха да диктуват темпото на игра и в 61-та минута се стигна до изпълнение на дузпа, която увеличи преднината на Чавдар на 2:0, като точен в удара си бе Николай Иванов.

В класирането Беласица е на 4-то място с актив от 51 точки, а Чавдар е на 9-то място с 38 точки.

Югозападна Трета лига, сезон 2016/2017, 26-и кръг, 17:00 часа:

Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1
Вихрен (Сандански) - Балкан (Ботевград) 4:2
Рилски спортист (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил) 3:2
Септември (Симитли) - Чепинец (Велинград) 3:0
Хебър (Пазарджик) - Струмска слава (Радомир) 0:1
Миньор (Перник) - Свобода (Пещера) 4:1
Пирин (Разлог) - Марек (Дупница) 1:3