Сашо Ангелов: Луд мач

Наставникът на Ботев (Враца) Станислав Ангелов определи срещата с Етър, като доста луд мач. Както е известно, двата тима завършиха 3:3 на стадион "Христо Ботев", а домакините стигнаха до точката с десет души в 95-ата минута, когато Спас Георгиев изравни от дузпа. "Един луд мач, който не се знаеше до последно как ще завърши. Признавам си, че Етър владееше през цялото време инициативата, стана мъжки мач. Рядко си позволявам забележки по съдийството, но при втория гол за гостите имаше нарушение в наша полза за избутване с ръце. Като цяло първата част бе по-добра за нас, а през втората изпуснахме инициативата. В следващия ни мач се радвам, че не играем срещу Байерн (Мюнхен), а с Лудогорец", сподели Ангелов.