Несебър размаза Левски (Карлово)

Отборът на Несебър разгроми като домакин Левски (Карлово) в мач от 24-ия кръг на Втора професионална лига. "Делфините" категорично надиграха гостите и съвсем заслужено се наложиха с 4:0.

До средата на първата част играта бе доста равностойна. След това обаче, постепенно възпитаниците на Николай Русев поеха инициативата и натиснаха своя съперник. Това даде резултат секунди преди да изтече редовното време. Диян Молдованов с мощен изстрел от 25 метра опъна мрежата на гостите за 1:0. Веднага след това Симеон Баев можеше да удвои, но не успя да насочи топката.

През втората част Несебър тотално надигра своя опонент. Това се изрази в три безответни попадения, дело на Джунейт Яшар, Иван Цачев и Нуретин Пюскюлю.

Несебър - Левски (Карлово) 4:0
1:0 Молдованов (40)