Общо 25 гола и много попадения след 90-ата минута във Втора лига, вижте всички резултати

Лидерът на Втора лига Етър пропусна победата в гостуването на Ботев (Враца), след като допусна гол в 95-ата минута. Двубоят от 24-ия кръг на първенството завърши 3:3. В 91-ата минута  Иван Петков даде аванс на "виолетовите" за 3:2, но в 95-ата минута Спас Георгиев изравни с втория си гол в мача.
Созопол победи с 3:1 Спартак (Плевен), а Локомотив София отстъпи с 1:2 от Ботев (Гълъбово) на стадион "Енергетик". Поморие победи с гол в 93-ата минута ЦСКА-София 2 на стадион "Българска армия". Несебър разби с 4:0 Левски (Карлово), а Царско село не остави шансове на Оборище (Панагюрище) за крайното 3:0.

Вчера Лудогорец 2 разби Банско с 4:1, а на 17 април е дербито Витоша (Бистрица) - Септември (София).