Лудогорец 2 разби Банско

Отборът на Лудогорец 2 разби с 4:1 Банско в първи мач от 24-ия кръг на Втора лига. Двубоят се игра на новата супермодерна база на "орлите" в Разград. Тимът на Радослав Здравков се отпуши след почивката, когато вкара четири гола за 14 минути. Кристиян Григоров от дузпа в 57-ата минута даде аванс на домакините, а Цветелин Чунчулков удвои в 59-ата минута с петото си попадение за сезона. Резервата Денислав Александров направи 3:0 в 69-ата минута, като вече има четири гола в тази кампания. Той се появи на терена малко преди да се разпише.

120 секунди след третия гол падна и четвърти. Този път точен бе Томас Цвятков, който направи 4:0, а в 78-ата минута Жегеде Самсон оформи крайното 4:1 за Лудогорец. Нигериецът смени Атанас Чепилов в 61-ата минута, правейки дебют за Банско.

Вторият отбор на шампионите има 33 точки, като заема осмо място. Гостите пък имат вече 14 поражения, като продължават да са на 15-то място с 18 точки.