Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Царско село не се затрудни с Левски (Карлово)

Отборът на ФК Царско село 2015 победи с 3:1 като гост Левски (Карлово) в мач от 23-ия кръг на Втора лига. Тимът от София поведе с два бързи гола в края на първата част. Първо Ясин Амрауи откри, а Светослав Диков удвои. В началото на второто полувреме Георги Коруджиев вкара и трети гол, с което окончателно отчая домакините. Все пак в 64-ата минута ветеранът Янко Вълканов намали резултата с гол за Левски, но това не промени особено крайния изход на срещата.

В класирането Царско село вече заема шеста позиция с актив от 33 точки. Тимът от Карлово пък е на дъното с едва десет и много малко надежди за спасение и оставане в професионалния футбол и догодина.