Лудогорец 2 разби Несебър (видео)

Отборът на Лудогорец 2 разби с 3:0 Несебър в последения мач от 22-ия кръг на Втора лига. Двубоят се игра на "Лудогорец Арена", автогол на Жак Пехливанов в 29-ата минута даде аванс на домакините, националът Александър Василев също се разписа. Бранителят, който получи разрешение от Георги Дерменджиев да вземе участие в мача бе точен в 33-ата минута. Той отбеляза хубав гол от 25 метра.

Халфът Олег Димитров оформи крайния резултат в 84-ата минута, като попадението бе дебютно за него през този сезон. Полузащитникът прати топката в мрежата след удар с пета.

Победата е четвърта под ръководството на Ради Здравков, който води тима от пет мача. "Орлите" отстъпиха единствено на Локомотив (София) с 0:1 в миналия кръг. Този успех изкачи Лудогорец 2 на десето място с актив от 30 точки. Несебър пък остана на шесто място с 32 точки.

1 април 2017, събота, 17:00 ч / XXII кръг:
Царско село 2015 (София) - Банско (Банско) 4:0
Ботев (Гълъбово) - Септември (София) 0:5
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие) 2:1
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1929 (София) 3:1
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)  4:0

2 април 2017, неделя, 17:00 ч / XXII кръг:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище) 2:0