Септември громи в Гълъбово (видео)

Отборът на Септември (София) се завърна към победата по доста убедителен начин, след като се наложи с категоричното 5:0 като гост на Ботев Гълъбово в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Успехът бе първи за  Христо Арангелов в официален мач, а "септемврийци" имаха доста възможности да отбележат още попадения.

Столичани поведоха с автогол  на Стоян Кижев в 12 минута. Радослав Василев удвои с първото си попадение за клуба в 40-ата минута.  Костадин Аджов пропусна да отбележи на празна врата в 67-ата минута, а в 72-ата минута получи нова възможност, но отново пропусна.  Нападателят все пак се разписа в 85-ата минута, а в последните минути Даниел Пехливанов и Николай Цветков оформиха голямата победа на Септември.

Тимът има 43 точки, като изостава на две от лидера Етър. Ботев Гълъбово остана с 27 точки на 12-то място след втората поредна загуба.

1 април 2017, събота, 17:00 ч / XXII кръг: