Ники Михайлов и Мерсин с много важен успех

Националният вратар Николай Михайлов записа поредните си 90 минути през този сезон за Мерсин. Стражът и неговият тим записаха изключително важна победа с 3:2 над Шанлиурфаспор от 26-ия кръг на на турската Лига 1.

Родният национал имаше две ключови намеси, които се оказаха решаващи. Той спаси едно чисто положение през първото полувреме, а след това запази вратата си при резултат 1:1 в началото на второто полувреме.

Коркут даде аванс на Мерсин в 11-ата минута, Банахене в 36-ата минута изравни. Втората част Артарслан си вкара автогол в 61-ата минута, а след това Митрович от дузпа вкара трети гол за Мерсин в 86-ата минута.

Буквално в последната секунда на петминутното продължение гостите намалиха с попадение на Карадениз. Така Мерсин продължи положителната си серия от осем мача без загуба, а също така се изкачи с едно място в класирането. Михайлов и компания имат вече 24 точки, като заемат 17-то място.

Днешният им противник остана на 13-то място с 26 точки.