Два гола от фаул за разгром на Царско село (видео и галерия)

Тимът на Царско село разпиля Банско с 4:0 в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Домакините имаха предимство през цялата среща, като напълно заслужено взеха трите точки. Головете отбелязаха Божидар Кацаров (26), Павел Петков (32, 59) и Георги Минчев (86). Освен това титулярният страж на гостите Абди Абдиков бе изгонен в 57-ата минута за нарушение извън наказателното поле. Именно след това падна третото попадение за "червено-белите".

Кацаров даде аванс на играчите, водени от Никола Спасов, с диагонален удар от наказателното поле в 26-ата минута. Петков от фаул удвои, а след това отново от пряк свободен удар направи 3:0 след нарушението на Абдиков. В края на срещата Минчев оформи крайното 4:0. Успехът бе девети за Царско село, който има актив от 30 точки и заема девето място. Третата поредна загуба остави Банско на 15-то място с 15 точки.