Локо (Пд) победи Пирин в Елитната до 17 години

Отборът на Локомотив Пловдив победи Пирин Благоевград с 1:0 в среща от 18-ия кръг на елитната юношеска група до 19 години. Срещата се игра на терена с изкуствено покритие на Локомотив Пловдив и при много силен вятър, който на моменти затрудняваше действията и на двата отбора.

Домакините имаха късмета да поведат в първата минута на второто полувреме с попадение на Димитър Законов и да спечелят мача. През есента пък орлетата спечелиха със същия резултат на базата в село Рилци.

До края на срещата гостите натиснаха но не успяха да достигнат до изравнително попадение.

В класирането Локомотив е на 7-мо място с 27 точки, а орлетата са 9-ти с 25 пункта.