Чочев с 90 минути при тежка загуба на Палермо (видео)

Отборът на Удинезе разгроми с 4:1 като домакин Палермо в мач от 29-ия кръг на италианското първенство. Роланд Салай даде преднина на гостите от Сицилия в резултата с гол в 12-ата минута, но половин час по-късно Удинезе изравни с попадение на Сирил Теро. През втората част домакините вкараха още три безответни гола - техни автори станаха Дуван Сапата (60), Родриго де Паул (68) и Якуб Янкто (80), а ветеранът Алесандро Диаманти от Палермо получи директен червен картон в 74-ата минута.

Българският халф на Ивайло Чочев записа 90 минути за Палермо. Сицилианците са 18-и в класирането с 15 точки, на 7 зад първия тим извън зоната на изпадащите -  Емполи. Удинезе пък е 12-и с 36 точки.