Локо (София) удари Лудогорец II, Чунчуков с червен картон (галерия)

Отборът на Локомотив (София) продължи отличното си представяне през тази пролет. Тимът на Явор Вълчинов записа нов успех, като този път се справи с Лудогорец 2 в мач от 21-ия кръг на Втора лига.  Столичани спечелиха с 1:0, като имат три победи и равенство срещу Септември след подновяването на първенството.

Единственото попадение бе дело на Йоргос Бузукис в 82-ата минута, когато той бе точен с глава. Червен картон за гостите пък получи Цветелин Чунчуков в 70-ата минута. Успехът е шести поред на стадион "Локомотив" в "Надежда" за "червено-черните", които в последните пет домакинство дори нямат допуснат гол.

Локомотив София - Лудогорец II През първата част инициативата бе изцяло за "железничарите", които пропуснаха няколко положения. Александър Александров стреля силно в 13-ата минута, но Симеонов спаси. В 25-ата минута след разбъркване пред вратата на гостите Илия Димитров с плътен изстрел опита да затрудни Симеонов, който отново бе на мястото си. Стажът изпревари Александров в 37-ата минута, след като се бе озовал сам срещу него.

През второто полувреме "орлите" останаха с 10 човека в 70-ата минута. Нападателят Цветелин Чунчуков се спречка в наказателно поле с Евгени Зюмбюлев, като двамата получиха жълти картони. За първият това бе втори, като бе пратен под душовете.

Локомотив София - Лудогорец II Малко по-късно резервата Йоргос Бузукис бе точен с глава. Той влезе на мястото на Владислав Мисяк в първите минути след почивката, а в 82-ата минута се превърна в герой за домакините. Попадението бе негово първо за тима в първенството.

Локомотив София - Лудогорец II Гостите пък записаха първо поражение под ръководството на Радослав Здравков, който бе извел тима до три победи от три мача тази пролет.

Локомотив е шести с 31 точки, докато "орлите" останаха на десето място с 27 точки.

ЛОКОВОТИВ (СОФИЯ) - ЛУДОГОРЕЦ II 1:0

1:0 Йоргос Бузукис (82)