Кариана с категоричен успех, диша във врата на Литекс

Отборът на Кариана победи с 3:0 гостуващия му Трявна в мач от 17-ия кръг и запази интригата за върха в Северозападната Трета лига. Тимът от Ерден събра 40 точки в актива си и е само на една зад лидера Литекс. Домакините доминираха тотално и пропуснаха да бият с по-голям резултат.

Десетина минути преди почивката Петър Димитров шутира от въздуха и прехвърли вратаря на съперника за 1:0. В началото на второто полувреме Цветко Иванов центрира, топката прехвърли стража, удари се в гредата и спря в мрежата - 2:0.

Час след началния съдийски сигнал Евгени Игнатов засече с глава центриране на съотборник и резултатът стана категоричен. Лефтеров, Тодоров и Русев пропуснаха чисти положения. За цял мач гостите не застрашиха нито веднъж вратата на домакините.