Страхил Попов и компания мачкат в Турция

Страхил Попов започна като титуляр при победата на Касъмпаша с 4:0 у дома срещу Бурсаспор в среща от 22-ия кръг в турското първенство. Българският национал остана на терена през всичките 90 минути на двубоя.

В 43-ата минута Ертогрюл Ерсой извърши нарушение в наказателното поле и получи директен червен картон, а бразилецът Тити реализира отсъдената дузпа и даде аванс в полза на Касъмпаша. Останалите три попадения бяха реализирани след почивката. Бенгали-Фоде Койта се разписа на два пъти, в 62-ата и в 68-ата минута. Четвърт час преди края на мача Тунай Турун оформи крайното 4:0.

Вторият българин в състава на домакините Васил Божиков остана резерва. Касъмпаша заема осмото място в класирането с актив от 28 точки.