Радуканов ще тества бивш играч на Уотфорд

Започналият ударно престоя си в Благоевград като треньор Милен Радуканов ще тества в следващите няколко дни бившия полузащитник на Уотфорд Рос Дженкинс, научи Sportal.bg.

Ден след победата с 1:0 над Левски наставникът на Пирин взе на проби 26-годишния английски дефанзивен халф, който за последно е бил част от румънския Поли (Тимишоара).

Дженкинс е роден на 9 ноември 1990 година, като е продукт на школата на “стършелите”. За първия състав на Уотфорд в периода 2008-2013 записва 95 мача и 2 гола.

Впоследствие Рос е преотстъпван за кратко в четвъртодивизионните Плимут Аргайл, Барнет и Кроули Таун, преди в началото на 2016-а да приеме предизвикателството "Румъния".

За Поли Дженкинс записва 9 мача, в които се разписва веднъж. Последният му официален двубой датира от 22 май миналата година, когато записва пълни 90 минути при загубата с 1:4 от Ботошани.