Виляреал изплува в продължението на "Аноета" (видео)

Серията на Виляреал от три мача без победа приключи в последните секунди на гостуването на Реал Сосиедад. “Жълтата подводница” изплува с 1:0 в 94-ата минута на “Аноета”, когато Саму Кастийехо донесе трите точки на своя отбор, който бе навъртял две равенства в предходните си два мача в Примера, а само преди дни преживя жесток срам на собствен терен в Лига Европа, отстъпвайки на Рома с 0:4.

Двубоят премина изцяло под контрола на домакините, които така и не успяха да материализират превъзходството си и не отправиха нито един точен удар към Серхио Асенхо за сметка на единадесет шута, които така и не попаднаха в очертанията на вратата.

Героят за гостите Кастийехо се появи в игра в 79-ата минута, а в самия край осигури победата на своя отбор, отбелязвайки отблизо с воле след прекрасно центриране на Хауме Коста.

След тази победа Виляреал се доближи още повече до Сосиедад в подреждането и е шести с 39 точки, докато футболистите на “чури урдин” са пети с 41 точки.