Пирин (Разлог) победи Септември (Симитли) в контрола

Пирин (Разлог) победи Септември (Симитли) с 2:1 като гост в контролна среща. Христо Петров откри резултата за Пирин в 25-та минута. В 43-та минута при бързо разиграване пред вратата на домакините Джейхан Зайденов прехвърли майсторски двамата централни защитници на Септември, топката отиде у Йордан Йовчев, и той простреля вратаря на домакините за 2:0.

В 70-та минута главният съдия Стефан Апостолов отсъди дузпа в полза на домакините, след като видя че топката е отклонена от ръката на Николай Раданов от Пирин. Кирил Георгиев бе точен от бялата точка и резултат бе намален на 1:2.