Левски (Карлово) загуби от грузинци

Отборът на Левски (Карлово) загуби с 1:3 от лидера във второто ниво на грузинския футбол ВИТ в контролна футболна среща, играна в Сиде. Възпитаниците на Красимир Манолов направиха добър мач.

Чакветидзе откри резултата в 18-ата минута с удар от границата на наказателното поле. В 54-ата минута Саджая направи 2:0 с удар от 20 метра, а след час игра Корецхеля с добавка от близо вкара за 3:0. Почетния гол за Левски вкара Георги Колев в 65-ата минута.

Пет минути преди края грузинският рефер вместо дузпа за Левски за нарушение срещу Ангел Здравчев, му вдигна жълт картон. Третата контрола за Левски (Карлово) по време на лагер в Турция ще бъде на 15 февруари срещу полския Стал, където играят двама българи - Алекс Колев и Васил Панайотов.