Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Созопол разгроми Карнобат

Футболистите на Созопол се поздравиха с четвърта поредна победа в зимните си контроли. Третите в класирането на Втора лига отвяха Карнобат с 6:1 на стадиона в Поморие.

„Небесносините” вкараха по три гола в двете полувремена. През първото се разписаха Деян Христов, Мустафа Мустафа и Кристиян Тафраджийски, а през второто - Георги Петров, Мехмедали Мехмедали и Кристиян Пешов. Почетния гол за третодивизионния тим вкара Петър Колев.

На 4 февруари, събота, възпитаниците на старши треньора Румен Димов ще срещнат в петата си контрола Ботев (Гълъбово) на стадиона в село Ягода.