Радост за Марсилия при повторния дебют на Пайе (видео)

Олимпик Марсилия отстрани Лион от Купата на Франция, след като го победи с 2:1 след пордължения в мач от 1/16-финалите на турнира. В редовоното време двата тима завършиха нравно 1:1, след като Род Фани откри за домакините в 24-ата минута, а Корентен Толисо изравни за “хлапетата” в средата на втората част. В 109-ата минута обаче централният бранител Дория донесе успеха на ОМ след центриране на Реми Кабела. Радостта на феновете на “Стад Велодорм” бе удвоена от повторния дебют за тима на национала Димитри Пайе, който премина в тима от Уест Хам. Атакуващият халф се появи в игра в началото на първото продължение под бурните овации на препълнения стадион.

МАРСИЛИЯ - ЛИОН 2:1