Смилен Мляков: Тепърва тежкия мач предстои (видео)

Опитният диагонал на волейболния ЦСКА Смилен Мляков сподели след победата над швейцарския Волей (Амрисвил) с 3:1 в първия мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на CEV пред около 4000 зрители в "Арена Армеец", че тепърва предстои тежкия мач за тях в реванша.

"Не съжалявам, че победата не беше чиста. Важното е, че сме били. Благодарим на феновете, че дойдоха и се надяваме следващия път да са още повече. Аз съм благодарен на всички фенове, които идват да подкрепят нашия отбор, колкото толкова. Евала на момчета, че дойдоха и направиха това шоу. Страхотно е, че ще имаме агитка и в Швейцария. ЦСКА бе по-добър на абсолютно всички елементи. Нямаше с нещо да сме им отстъпили. Загубата на третия гейм го отдавам на отпускане, защото водихме 2:0 без някаква страшна игра от наша страна, мачът си вървеше. Мислехме, че ще си го дадат, поотпуснахме се и както обикновено това играе лоша шега. Но в четвъртия се взехме в ръце и всичко беше наред. Основният им разпределител на Амрисвил не игра, както и едната им "четворка", така че тепърва тежкия мач предстои", коментира Мляков.

Снимки: МАРИН МАРИНОВ, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от мача ЦСКА - АМРИСВИЛ - ТУК!!!