Бивш нападател на Ботев и Лудогорец се прояви с гол и пропусната дузпа в Гърция (видео)

В мач от 20-ия кръг на гръцкото първенство Ксанти се наложи с 1:0 като гост на Ираклис, а главно действащо лице беше бившият нападател на Ботев (Пловдив) и Лудогорец Юнес Хамза. Тунизиецът пропусна дузпа през първото полувреме, но след почивката отбеляза единствения гол в двубоя. Той беше точен в 58-ата минута, когато негов съотборник му свали топката в наказателното поле и Хамза с левия крак я заби в мрежата.

В друг мач вчера ПАОК спечели с 1:0 визитата си на Левадиакос. Победата за бившия тим на Димитър Бербатов донесе резервата Димитриос Пелкас в 84-ата минута.

В класирането води Олимпиакос с 31 точки и мач по-малко, следван от Ксанти с 25 точки и Панатинайкос с 22.