Цонев, Вутов и Атанасов завършиха годината на върха в Италия

Отборът на Радослав Цонев и Антонио Вутов - Лече, както и този на Живко Атанасов - Юве Стабия, завършиха годината с победи в италианската Лега Про - група "С". "Джалоросите" надвиха с 2:0 Акрагас в гостуването от 21-ия кръг. Радослав Цонев бе титуляр, като престоя на терена до 53-ата минута, а през първата част имаше възможност да отбележи своя четвърти гол за сезона.

Голмайсторът Катурано вкара първото попадение за Лече в 58-ата минута, а в 68-ата минута, влезналият на мястото на Цонев, Пачили удвои. Малко преди това гостите имаха късмет, тъй като Палмиеро от бившия тим на Николай Дюлгеров пропусна дузпа, стреляйки високо над врата. При нарушението Лече остана с десет души, след като Козенца бе изгонен.
Другият българин в състава Антонио Вутов бе на пейката, но не се появи на терена.

Българският защитник Живко Атанасов пък игра пълни 90 минути при победата с 2:1 на Юве Стабия във визитата на Мелфи. Така Лече и Юве Стабия завършиха годината с актив от 43 точки след 21 мача, като делят първата позиция с Матера.