Рангелов и компания приключиха годината със загуба

Българският национал Димитър Рангелов влезе като резерва за Коняспор при загубата с 0:1 от Акхисар Блд Спор в мач от 16-ия кръг на турското първенство. Родният нападател влезе на мястото на Амир Хаджиахметович в началото на второто полувреме, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението.

Срещата вървеше към нулево равенство, но в 82-ата минута Рикардо Ваз Те се разписа с глава след центриране на Омер Байрам и донесе трите точки на домакините.

В класирането Коняспор е на 7-о място с 24 точки. Лидер е Истанбул ББ, следван от Бешикташ и Галатасарай.

АКХИСАР БЛД СПОР - КОНЯСПОР 1:0
1:0 Р. Ваз Те (82)