Динамо отново се подигра със Стяуа (видео)

Преди по-малко от месец Динамо (Букурещ) победи Стяуа с 3:1 в голямото дерби на румънското първенство, а снощи нанесе нов удар по вечния си съперник. "Червените кучета" разгромиха тима на лауренциу Регекампф с 4:1 в полуфиналите на турнира за Купата на Лигата и ще спорят за трофея с Поли (Тимишоара), който елиминира Таргу Муреш в другия полуфинал.

Май Махлангу откри за Динамо в 19-ата минута, а в 65-ата Дан Нистор покачи на 2:0. Аднан Аганович върна андеждите на Стяуа в 78-ата минута, но в ответната атака Валентин Лазар заби трети гол за Динамо, а точка на спора постави Дорин Ротариу в добавеното време.

ДИНАМО (Б) - СТЯУА 4:1
1:0 М. Махлангу (19)
2:0 Д. Нистор (65)
2:1 А. Аганович (78)
3:1 В. Лазар (79)
4:1 Д. Ротариу (90)