Кливланд с 21-а победа за сезона

Кайри Ървинг реализира 31 точки и рекородните в кариерата си 13 асистенции за победата на Кливланд над Милуоки със 113:102 в среща от НБА.

ЛеБрон Джеймс добави 29 точки за шампионите, които стигнаха лесно до успеха, макар и без двама от титулярните си играчи Кевин Лав и Джей Ар Смит, които лекуват контузии.

Победата е 21-а за Кливланд през сезона и тимът е лидер в Централната дивизия.

Оклахома Сити надигра Ню Орлиънс със 121:110 в друга среща от тази нощ. Ръсел Уестбрук завърши със забележителните 42 точки и 10 борби за успеха на Оклахома.

Мемфис победи Детройт с 98:86 и прекъсна серията си от три поредни загуби. Марк Гасол изравни рекорда си по точки в един мач, отбелязвайки 38 точки за успеха.

Мемфис получи сериозен стимул със завръщането на игрището на Чандлър Парсънс, който пропусна последните 17 мача на своя тим заради травма в коляното. Парсънс завърши с 2 точки и 2 борби за 15 минути на игрището.

Вашингтон записа трета победа като гост за сезона след успех със 107:97 над Чикаго. Джон Уол наниза 23 точки и добави 9 асистенции за успеха на Уизардс. За "биковете" най-резултатен бе Джими Бътлър с 20 точки, а Дуейн Уейд добави 19.

Продължава силната серия на Хюстън. Тимът надигра Финикс със 125:111 и записа 11-а победа в последните си 12 мача. Джеймс Хардън завърши с 27 точки и 14 асистенции, а Ерик Гордън добави 24 точки за успеха на "ракетите".

Сакраменто навакса 20 точки пасив и победи Юта с 94:93. ДеМаркъс Къзънс вкара 21 точки за успеха. "Джазмените" водеха с 20 точки в третата част, но допуснаха срив в решителните заключителни минути и загубиха.