Луис Енрике: Борим се за всеки трофей

Треньорът на Барселона Луис Енрике остана доволен след резултатната победа със 7:0 над Еркулес в реванша от 1/32-финалите на турнира за Купата на краля в Испания на "Камп Ноу". С хеттрик за каталунците се отчете турчинът Арда Туран, а първи гол с екипа на Барселона отбеляза Пако Алкасер.

"Доволен съм, както и 65 000 каталунци, които дойдоха да гледат мача. Пяха се коледни песни, имаше настроение. Получи се страхотна вечер за край на годината.

Колкото до мача - това беше една от тези срещи, които трябваше задължително да спечелим, след като си създадохме сами затруднения в Аликанте. През първото полувреме не играхме добре, но през втората част се подобрихме и резултатът закономерно набъбна. Харесвам всички трофеи и ще се борим за всеки от тях", каза Енрике.