СуперПипо първи на полусезона

Голово шоу във Венеция гарантира на отбора на Филипо Индзаги лидерската позиция след първия полусезон в Лега Про - група "Б", третото ниво на италианския футбол. Бившият треньор на Милан води   Венеция, който изпусна победата в последните секунди с Мачератесе, а срещата от 19-ия кръг завърши 3:3. Гостите поведоха с гол на Коломби в 8-ата минута, но Марсура в продължението на първата част и Морферо в 74-ата донесоха пълен обрат за момчетата на СуперПипо. Туркета отново изравни в 81-ата минута, но нападателят Алехандре Хейхо вкара за 3:2 в 85-ата минута за радост на Индзаги и щаба му, които предчувствуваха 12-та победа за сезона. В даденото продължение обаче Куадри развали настроението на легендарната деветка с трети гол във вратата на домакините.

Точката бе 39-та за Венеция, а тимът е лидер след първата половина от сезона. Индзаги бе доста тъжен от равенството, след като при успех щеше да дръпне в класирането, а сега може да бъде настигнат от Реджана, който е с мач по-малко и 36 точки.

Третото ниво на Италия е разделено на три групи, като в група "С" водач е Лече на Радослав Цонев и Антонио Вутов, който също има  39 точки. "Джалоросите" делят първата позиция с Матера.

Единствено в група "А" лидерът Александрия има сериозен аванс. Тимът е с 47 точки и без загуба, като има аванс от цели осем точки пред Кремонезе.