ЦСКА завърши година с победа над Тетевен и рекорден гейм 25:7

Волейболният отбор на ЦСКА завърши годината с победа в Суперлигата на България. Момчетата на треньора Александър Попов обърнаха и надиграха като гости Тетевен Волей с 3:1 (21:25, 25:15, 25:7, 25:10) в последен мач от последния 11-и кръг от първия полусезон на първенството, игран тази вечер в пълната зала "Георги Бенковски".

Така "червените" останаха на 2-о място във временното класиране с 28 точки след 10 победи и 1 загуба, с колкото е и лидера Монтана, но с 31 точки. Отборът на Тетевен пък продължава да е 10-и с 9 точки след 3 победи, 7 загуби и мач по-малко заради отложената си среща срещу Черно море (Варна).

Освен с обрата и успеха за ЦСКА, срещата ще се запомни с разгромните последни два гейма завършили 25:7 и 25:10 за армейците. Резултатът в третата част - 25:7 се оказа и геймът с най-голяма разлика от началото на шампионата до сега.