100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Пенев: Мачът с Дунав през първото полувреме беше студен за нас (видео)

Почетният президент на ЦСКА-София Димитър Пенев коментира последния двубой на "червените" за 2016-а година. Футболистите на старши треньора Стамен Белчев спечелиха с 3:0 домакинството си на Дунав (Русе) в среща от 19-ия кръг на Първа професионална лига. Попаденията за тима от "Армията" бяха дело на Рубен Пинто, Божидар Чорбаджийски и Александър Дюлгеров.

„Резултатът ми хареса и второто полувреме. Първото, както и времето беше студено и хладно, така и мачът беше студен за нас. На моменти като домакини не спазваме домакинското изискване – да имаме превъзходство, да имаме натиск, да имаме голови ситуации. Дори изпуснахме дузпа, която всеки може да изпусне, но в един такъв последен мач, в една борба, трудна за класирането, не беше много приятно първото полувреме да издържим, но второто имаше добри възможности за тези голови ситуации. Все пак Дунав е един отбор, който доста добре се представяше в началото на шампионата. Това беше една заслужена победа на нашия отбор ЦСКА”, каза Пенев пред официалния сайт на клуба.