Божинов с асистенция в шоу на негов съотборник (видео)

Отборът на Партизан спечели с 3:1 гостуването на Чукарички от 20-ия кръг на сръбската Суперлига. Българският нападател Валери Божинов бе титуляр и остана на терена до 82-ата минута, като се отчете с хубава асистенция за второто попадение на Урош Джурджевич в началото на втората част. Бившият нападател на Палермо се превърна в герой за "гробарите", след като отбеляза хеттрик. Той първо реализира най-бързото попадение за този сезон в Сърбия, като се разписа за 1:0 още в 10-ата секунда.
Домакините стигнаха до равенството след точно изпълнена дузпа в 35-ата минута от Озегович.
Джурджевич в 51-ата минута бе изведен отлично от Божинов, който първо спря технично топката, а след това с прехвърлящо подаване изведе своя съотборник, който пък на свой ред прехвърли вратаря на домакините.

Отново той в 63-ата минута с фантастично изпълнение прати топката в горния десен ъгъл на домакините. Така Джурджевич вече има девет попадения през този сезон, а "черно белите" са на второ място с актив от 46 точки. Шампионът Цървена звезда има шест повече, докато Войводина е трети с 42 точки.