ПСВ и Ростов завъртяха две нули (видео+галерия)

Отборите на ПСВ Айндховен и Ростов направиха 0:0 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. След спечелената точка руският тим си извоюва място в Лига Европа. Още преди тази среща беше ясно, че за 1/8-финалите в Шампионската лига се класират Атлетико Мадрид и Байерн (Мюнхен).

През първото полувреме двата тима едва застрашиха вратарите. Може да се отличат три-четири опасни положения, при които ударите не бяха прецизни и не попаднаха в целта. През втората част холандците натиснаха и натрупаха доста удари към вратата на съперника. Никой от тях обаче не донесе гол.

ПСВ завършва групата с 2 точки, а Ростов - с 5.