Септември и Спартак (Плевен) завъртяха зрелищно реми в столицата (видео+галерия)

Отборите на Септември (София) и Спартак (Плевен) завъртяха зрелищно реми в столицата. Футболистите на Николай Митов и Бойко Цветков не успяха да се победят, след като завършиха наравно 3:3 на стадиона в квартал “Драгалевци”.Септември София - Спартак Плевен Григор Долапчиев изведе спартаклии в 20-ата минута, а домакините изравниха в 37-ата чрез Георги Купенов възстанови равенството. В самия край на първата част Емил Петров даде отново гол преднина на Спартак.
Септември София - Спартак Плевен В 77-ата минута Стефан Аджов направи 2:2, но радостта на домакините бе кратка. В 85-ата Стефан Христов се разписа за 2:3. И точно когато възпитаниците на Бойко Цветков бяха готови да се поздравят със своя седми успех през кампанията, Даниел Пехливанов спаси Септември, бележейки за 3:3 в 89-ата минута.