Мистър 100% - Тодор Костов!

Волейболният ЦСКА прави страхотен старт от началото на сезона в мъжката Суперлига. Възпитаниците на Александър Попов записаха 9 поредни победи в първите си 9 мача за сезона.
ЦСКА - Пирин 3:1
Наставникът на “червените” може да разчита и на доста широк състав. Така в Кърджали ЦСКА стигна до победа над Арда с 3:1 (17:25, 25:21, 25:14, 25:22). Малко изненадващо, но напълно заслужено най-резултатен за победителите стана младия централен блокировач Тодор Костов. той започна титуляр на мястото на опитния ветеран Христо Цветанов, който получи почивка, и не разочарова.
ЦСКА - Левски 3:2
Тодор Костов записа показатели-еталон за всеки един волейболист не само в българия, но и по света - 17 точки (5 аса, 3 блока, 100% ефективност в атака - 9 точки от 9 атаки).

Тодор Костов показваше отлична игра и в други двубои от началото на сезона, включително и в дербито с Левски. Тогава “червените” загубиха първите два гейма, но Тодор Костов бе отново 100% в атака - 4 точки от 4 атаки. В третата част Красимир Георгиев замени Костов и имаше основен принос за обрата и победата с 3:2 в дербито, но и младокът остави отлично впечатление с играта си.