Очаквайте в 13:00: Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

Прокоба тегне над Чичарито и Байер (Л) от началото на сезона

Германският тим Байер (Леверкузен) записа своеобразен антирекорд при равенството 1:1 с Фрайбург днес в мач от 13-ия кръг на Бундеслигата. В 88-ата минута мексиканският нападател Хавиер Ернандес - Чичарито пропусна дузпа и това струваше 2 точки на бившия тим на Димитър Бербатов.

Играчите на Байер са пропуснали всичките 4 дузпи, които са получили този сезон, сочи статистиката. Два пропуска от бялата точка има Чичарито. Той пропуска дузпа и при загубата с 1:2 от Айнтрахт във Франкфурт в третия кръг. Любопитното е, че и този пропуск идва в 88-ата минута, която изглежда не е любима на бившия нападател на Манчестър Юнайтед.

Другите двама "грешници" за "аспирините" този сезон са Хакан Чалханоолу и Чарлес Арангис. Чалханооглу пропуска 11-метров наказателен удар при поражението на "БайАрена" с 2:3 от сензацията РБ (Лайпциг) в 11-ия кръг, а чилиецът бърка от бялата точка при нулевото равенство в Леверкузен с Аугсбург в четвъртия кръг.

ПОВЕЧЕ ЗА САМИЯ МАЧ МОЖЕТЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ТУК!