Спартак (Варна) с тежка загуба като домакин

Отборът на Спартак (Варна) записа загуба при домакинството си на Суворово в мач от 17-ия кръг на Североизточна Трета лига. “Соколите” паднаха с 0:4 и остават в долната половина на таблицата с четири победи, един равен и осем загуби.

Гостите откриха резултата в 20-ата минута чрез Никола Василев. Денис Андреев покачи на 2:0 през втората част. Отново Василев, този път от дузпа, направи резултата класически, а крайното 4:0 за Суворово оформи Николай Илиев.

Така суворовци взеха реванш, след като в първия мач между двата тима отстъпиха с 1:2 с гол в последната минута на двубоя.