Грешна стъпка за Септември (София) във Втора лига (галерия)

Отборът на Септември (София) завърши 1:1 срещу тима на Банско в мач от 13-ти кръг на Втора Професионална Лига. Играчите на Николай Митов могат да съжаляват, че пропуснаха да вземат трите точки от двубоя, като равенството ги позиционира на второ място във временното класиране.

Мачът започна по най-добрия начин за "септемврийци", след като в 3-ата минута Георги Купенов откри резултата, след грешка на стража на Банско. В 18-ата минута Септември получи правото да изпълнява пряк свободен удар, за фаул срещу Георги Стоичков, като Божидар Кацаров стреля по земя в ръцете на вратаря.Септември - Банско В 37-ата минута бе единственото опасно положение за гостите през първата част, но Валентин Галев излезна извън наказателното поле и изби топката.
Септември - Банско
След почивката играчите на Петко Медвецки започнаха да търсят изравняване и стигнаха до него в 53-ата минута, когато с далечен изстрел Петър Лазаров прати топката в скобата на вратата, пазена от Валентин Галев.

До края на срещата и двата отбора се опитваха да стигнат до победата, "септемврийци" контролираха играта, а гостите разчитаха предимно на контраатаки. Двубоят бе накъсан от постоянни фаулове от двете страни, като чистите положения липсваха и двубоят завърши 1:1.