Грешка на Пламен Илиев при загуба на Ботошани

Пламен Илиев допусна груба грешка при загубата на Ботошани с 0:1 срещу Волунтари в мач от 16-ия кръг на румънското първенство. Поражението у дома остави Ботошани на седмо място с актив от 23 точки, докато Волунтари вече е осми с 21.

Титуляр за домакините беше и Радослав Димитров, докато Венелин Филипов беше в стартовите 11 на победителите. И тримата останаха на терена през всичките 90 минути, но Илиев няма да запомни този мач с добро. Юношата на Левски допусна нелеп гол в добавеното време на първата част, когато не успя да улови далечен и слаб удар на Петре Иванович, а топката се търкулна в краката на непокрития Адриан Бълан и той се разписа за крайното 1:0 в полза на гостите.

В началото на второто полувреме бразилецът Уили не успя да се разпише за домакините с удар от няколко метра и Ботошани загуби.