Вутов с четвърт час игра за Лече срещу бившите си съотборници

В един от най-интригуващите двубои от 13-ия кръг на италианската Лега Про - Група “С” отборите на Лече и Козенца не успяха да излъчат победител. На “Вия дел Маре” бившите участници в Серия “А” поделиха точката след равенство 1:1.

Джузепе Гамбино откри резултата за гостите в 32-ата минута, а след почивката - в 65-ата минута, Марко Манкозу изравни. Юношата на Левски Антонио Вутов се появи в игра четвърт час преди края, а другата рожба на “синята” школа - Радослав Цонев, изгледа срещата от резервната скамейка.

В класирането Матера, Лече и Фоджа делят второто място с 26 точки в актива си. Козенца е на пето място с шест по-малко. Любопитно е да се отбележи, че през миналия сезон Вутов игра като преотстъпен от Удинезе именно в редиците на днешния си съперник.